Bonitační kód: 415 AJS 55 B0

 

   "Malá" Arpi bydlí s paničkou v Praze, takže ji máme nejblíž. Roste jako z vody a má spoustu psích kamarádů. Panička říkala, že se úspěšně otrkává a dělá pokroky :-)

   Dnes, 13.9., jsme byly poctěny návštěvou Arpičky s paničkou, moc jsem se na ně těšila. "Malá" vyrostla a vzhledem je to celá máma, úplně i ji připomněla. Udělali jsme si společnou procházku, i když si holky úplně hrát nechtěly, ale i tak to bylo příjemné popovídání, které brzy zopakujeme. A 31.10. bude mít Arpik premiéru na MVP v Praze!

   Arpa SH získala na výstavě ve třídě štěňat hodnocení VN1 a moc hezký posudek. Děkuji majitelce za prezentaci a těším se na další úspěchy, které se již dostavují. Arpik roste do krásy a musím říci, že se vážně hodně pomamila...

   Občas i pesan si vybere špatný den, Arpik se na Klubovce vážně nechtěla moc předvádět, takže pani rozhodčí měla svůj názor...ale to vůbec nevadí, protože na dalších výstavách to ještě všem ukáže ;-)

   A jak jsem napsala, tak se i stalo. Arpa získala posledního potřebného CAJCe na MVP v Praze a splnila tím podmínky pro udělení titulu ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION. A aby toho nebylo málo, tak 5.11. byla úspěšně uchovněna!!!

 

 

MVP Praha 29.10.2016, třída mladých, hodnocení V1, CAJC

MVP Brno 6.2.2016, třída mladých, hodnocení V1, CAJC

MVP Praha 1.5.2016, třída mladých, hodnocení V1, CAJC, BOJ